Eredményeinkről

Mint ahogy összefoglalónkból bizonyára kitűnik, számunkra a nevelő-oktató munka elsősorban nem az egymással való versengésre biztatást, inkább a tanulók saját lelki-szellemi gyarapodásukért, önmagukkal megvívott küzdelmét jelenti. Mégis úgy érezzük, kár lenne elhallgatnunk azokat a széperedményeket, melyek tanulóink és felkészítő tanáraik szorgalmát dicsérik.

• Illyés Gyula „Mesék vándorútján” nemzetközi meseíró verseny 2. hely
  • Nyelvész Országos Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei 1. hely
  • Apáczai Könyvkiadó Mesemondó versenye országos 2. hely
  • Kaán Károly természet- és környezetismereti verseny megyei 1. és 3. hely, országos 11. hely