A felvételi lehetőségekről szóló tájékoztató

application/octet-stream 1. Felveteli lehetosegrol szolo tajekoztato.docx (15.4 kB)

A beiratkozásra meghatározott idő, a fenntartó által engedélyezett osztályok száma

application/octet-stream 2. A beiratkozasra meghatarozott ido, a fenntarto altal engedelyezett osztalyok, csoportok szama.docx (14.5 kB)

A térítési díj, tandíj jogcíme és mértéke, jogosultsági és igénylési feltételek

application/octet-stream 3. A teritesi dij, a tandij jogcime es merteke, a jogosultsagi es igenylesi feltetelek 2017-18.docx (15.7 kB)

A fenntartó és egyéb vizsgálatok, ellenőrzések nyilvános megállapításai

application/octet-stream 4. A fenntarto altal vegzett es egyeb vizsgalatok, ellenorzesek, nyilvanos megallapitasai.xlsx (13.6 kB)

Az iskola nyitvatartási rendje

application/octet-stream Iskola nyitvatartási rendje.docx (12.1 kB)

A pedagógiai-szakmai ellenőrzés megállapításai

application/octet-stream 6. A pedagogiai szakmai ellenorzes megallapitasai.docx (11.7 kB)

A pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége

application/excel 7. A pedagogusok iskolai vegzettsege, es szakkepzettsege.xls (79.9 kB)

A nevelő munkát segítők iskolai végzettsége és szakképzettsége

application/octet-stream 8. Nevelo munkat segitok vegzettsege, szakkepzettsege.docx (13.5 kB)

Országos mérés-értékelés évenkénti eredményei

application/octet-stream 9. Az orszagos meres-ertekeles evenkenti eredmenyei.docx (15.1 kB)

A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségei

application/octet-stream 11. Tanoran kivueli egyeb foglalkozasok igenybevetelenek lehetosege.docx (14.8 kB)

A hétvégi házi feladatok és dolgozatok szabályai

application/octet-stream 12. A hetvegi hazi feladatok es az iskolai dolgozatok szabalyai.docx (15.4 kB)

Az osztályozó vizsga tantárgyankénti követelményei, tanulmányi vizsgák tervezett ideje

application/octet-stream 13.a. Osztalyozo vizsgakovetemenyek also 2017-18.docx (56.8 kB)

application/octet-stream 13.b. Osztalyozo vizsgakovetelmenyek felsos 2017-18.docx (89.7 kB)

Az iskolai osztályok száma és az egyes osztályokban tanulók létszáma

application/octet-stream 14. Iskolai osztalyok szama, es az egyes osztalyokban tanulok letszama 2017-18.docx (12.6 kB)

application/octet-stream Az éves munkaterv alapján a tanévben tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjai.docx (13.5 kB)